• Gürsel Mah. İmrahor Cad. No: 29 / A Kat: 6 Kağıthane/İSTANBUL
  • Pazartesi - Cuma: 9.00 - 17.00
  • Dil Seçimi
  • Telefon
    +90 (212) 290 62 72 (pbx)

  • Mail
    info@basalandanismanlik.com.tr

www.basalanpatent.com.tr

54.jpg

Başalan Patent, Ahmet Başalan ve Feriha Başalan tarafından, Asya ve Avrupa Kıtalarının buluştuğu ve Türkiye’nin ticaret ve iş merkezi olan metropolitan kent İstanbul’da kurulmuştur..

Kıtaların buluştuğu metropolitan bir merkezde kurulmuş olması sebebiyle, gerek Avrupa, gerek Orta Doğu Ülkeleri ve gerekse Amerika, Asya ve Avustralya ülkelerindeki meslektaşlarıyla, çok iyi iş ilişkileri içerisindedir.

Yenilikçi ve yasal danışmanlık servislerinin sağlanması ve müşterilerine, eğitimli, deneyimli ve uzman kadrosu ile her türlü yasal ve iş problemlerine yaratıcı çözümler sunmayı amaçlayan Başalan Danışmanlık, bu bağlamda öncülük görevini üstlenmiştir.

Deneyimli uzmanlarıyla, mevcut müşterilerin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanması ve yeni müşterilerin katılımı ile şirket kuruluşları, irtibat bürosu kuruluşları, yabancı sermaye hukuku, ticari danışmanlık, haksız rekabet ve tecavüz, sınai mülkiyet hakları, patentler, markalar, endüstriyel tasarımlar, telif hakları, alan adları koruması ve takibi, kuruluş işlemleri hukuku konusunda çağın gereklerine uygun hizmet vermektedir.

Dünyanın her yerinde iş ortaklarına sahip olması ile, tüm müşterilere ulusal ve uluslararası alanda en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmektedir. Ayrıca, Hukuk Departmanı’yla, Başalan Danışmanlık her türlü yasal işlemler ve hukuki danışmanlık konularında özgün çözümler sunmaktadır.

Başalan Danışmanlık, geniş kadrosu, hızlı ve güvenilir hizmet garantisiyle oluşturduğu seçkin ve saygın müşterilerine karşı itibar kazandığı gibi, yetenek, deneyim ve yaratıcılıkla, yeni iş alanlarının geliştirilmesi konularında da yol gösterirken, müşterilerine en yüksek seviyede hizmeti sağlamayı da taahhüt etmektedir.

Sonuç olarak, Türkiye’de yabancı yatırımlar sürekli artmakta ve yakın gelecekte de artmaya devam edecek olup, Başalan Danışmanlık, her türlü yabancı sermaye işlemlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla, yabancı girişimcilerin Türkiye’nin bir parçası olması ve iş imkanlarının sağlanması için her türlü hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır.